ЗМІНЮЮТЬСЯ РЕКВІЗИТИ БЮДЖЕТНИХ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

Дата: 16.06.2018 09:00

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО З 02 ЛИПНЯ 2018 РОКУ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЗАПРОВАДЖЕННЯМ ДЕРЖАВНОЮ КАЗНАЧЕЙСЬКОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ МОДЕЛІ ВИКОНАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТІВ РАХУНКИ ДЛЯ

ЗАРАХУВАННЯ ДОХОДІВ ДО ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТІВ БУДУТЬ ВІДКРИТІ НА БАЛАНСІ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ КАЗНАЧЕЙСТВА (МФО 988889 ) В РОЗРІЗІ КОДІВ БЮДЖЕТНОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ, БЮДЖЕТІВ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ УКРАЇНИ.

ТАКИМ ЧИНОМ, ПОЧИНАЮЧИ З 02 ЛИПНЯ 2018 РОКУ ЗМІНЮЮТЬСЯ РЕКВІЗИТИ БЮДЖЕТНИХ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ.

ІНФОРМАЦІЮ ПРО РЕКВІЗИТИ НОВИХ БЮДЖЕТНИХ РАХУНКІВ ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ЇХ ЗАПОВНЕННЯ У РОЗРАХУНКОВИХ ДОКУМЕНТАХ НА СПЛАТУ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ МОЖНА ОТРИМАТИ НА ВЕБ-ПОРТАЛАХ ОРГАНІВ ДФС УКРАЇНИ В РУБРИЦІ ”БЮДЖЕТНІ РАХУНКИ” А ТАКОЖ В СТАРОСИНЯВСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ КРАСИЛІВСЬКОЇ ОДПІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0385020336, 0385021304.

Старосинявське відділення ОДПІ.