ПРОВЕЛИ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ

Дата: 13.06.2018 19:18

У рамках заходів  «Програми  будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і  доріг Старосинявської селищної ради на  2016 – 2019 роки»  завершено  ремонтні роботи на   відрізку асфальтового покриття прилеглої території по вулиці Івана Франка №22 – вул. Ватутіна №26 (площадка від кінотеатру «Зоря» до  магазину «Сьомий континент»  в смт. Стара Синява)  силами  підрядників.

Перед початком відновлювальних робіт  головою  громади Віталієм Здебським  організовано роботу комісії  з обстеження   проведених ремонтних робіт  відрізку прилеглої території по вулиці Івана Франка №22 – вул. Ватутіна №26 в смт. Стара Синява, на котрому було проведено капітальний ремонт покриття згідно договору підряду від 27 жовтня 2017 року, заключного між Старосинявською селищною радою та ФОП З.

В ході обстеження робочою групою у складі: першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушина А., завідувача сектором (Інспекції) архітектурно-будівельного контролю  Ніколайця О., директора ПП «Меркурій 96» (представника технагляду) Гавчука В., та підрядника ФОП З., було виявлено, що на площадці розмірами майже 304 кв. м. восени 2017 р. покладено неякісне асфальтне покриття, яке на момент обстеження - жовтень, 2017 р. було покладено неякісно і  сипалося.  Тому  запропоновано відповідно до умов договору підряду усунути  виявлені недоліки.  Виконавець робіт надав  у селищну раду гарантійний лист щодо термінів ліквідації виявлених порушень за  його витрати, в якому гарантував усунути недоліки  із настанням сприятливих погодних умов в 2018 році.

Згідно умов  відповідних заключених договорів за якість проведення ремонтних робіт несе відповідальність виконавець. Наразі  роботи проведено повністю, недоліки усунуто,  площадку  відремонтовано та  додатково проведено поточний ремонт частини  асфальтованої площадки  для  паркування  автомобілів.

Інспекція ДАБК.