День Перемоги – особлива дата, яка займає в серці кожного жителя громади  потаємне місце: чи не кожна родина втратила у Великій Вітчизняній війні близьких, рідних, друзів чи просто знайомих. Найбільше  ця подія торкнулася сільських жителів, де  десятки чоловіків, залишаючи свої родини, вирушали на фронт… і не всі повернулися в рідні села, до своїх родин живими…

Перед відзначенням пам’ятних днів з нагоди 9 травня  селищною радою  за участю в.о. старост та діловодів забезпечено організацію та проведення  днів благоустрою біля пам’ятних місць у селах, пофарбовано огорожі, упорядковано могили загиблим воїнам, відремонтовано сходи, оновлено паркани.

У кожному селі Старосинявської громади пройшли заходи з нагоди  Дня пам’яті та  примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В.о. старост, діловоди, працівники сільських закладів культури та молодь сіл, мешканці прийшли до місцевих пам’ятників Загиблим солдатам та загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р., щоби вшанувати світлу пам'ять односельчан хвилиною мовчання, покладанням квітів до підніжжя пам’ятників та солдатських могил.

У с.Івки мітинг – реквієм відкрив в.о. старости Володимир Бортник,  взяли активну участь місцеві мешканці, орендарі земельних ділянок (паїв) вручали  учасникам  війни подарунки. Депутат селищної ради Марія Омельчак  відвідала учасника війни, якому виповнилося 90 років,  жителя с.Травневе БІЛОВУСА Володимира Івановича та вручила Грамоту селищної ради та подарунок  старожилу.

У селах Сьомаки, Дашківці, Буглаї відбулися пам’ятні години вшанування загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.  В.о. старости сіл Микола Попсуй, представники релігійної громади, мешканці сіл, у с.Буглаї – депутат селищної ради Наталія Чукань, Благочинний Старосинявського району Олег Макаровський, молодь та жителі вшанували  пам'ять односельчан покладанням квітів, висловили промови.

У селах Цимбалівка, Яблунівка  в.о. старости сіл Віктор Котик та діловод  Ангеліна  Дорожко провели мітинги-реквієми з нагоди Дня пам’яті та  примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, залучивши молодь сіл та мешканців.

Ця дата не залишає байдужим людство, бо стосується миру на землі та добра в родинах.

 

КП «Старосинявський РБК».