Фото без описуПершого червня 2018 року о 9.30 біля будівлі районної редакції газети «Колос» відбулася прощальна година із редактором районної газети «Колос» КОЗЕЛЬСЬКИМ ІВАНОМ ДОМІНІКОВИЧЕМ.

Світлу пам'ять журналіста прийшли вшанувати колеги, керівники організацій та установ із колективами, депутати районної та селищної рад, друзі, близькі та рідні.

Іван Козельський відомий як журналіст, редактор, публіцист, літературознавець, етнограф, краєзнавець, перекладач.

Народився 10 вересня 1954 року в с. Ледянка на Хмельниччині. Після закінчення школи працював, служив у Радянській Армії, навчався на факультеті журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка. Одночасно з навчанням в університеті працював гідом – перекладачем БММТ „Супутник” Львівського обкому комсомолу. З 1980 до 1988 року працював на посадах кореспондента та завідуючого відділом редакції „Ружинська земля” на Житомирщині.

З 1988 року по 2018 рік І. Д. Козельський працював редактором Старосинявської районної газети «Колос» .

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з нагрудним знаком (2004р.); Почесними грамотами Національної спілки журналістів України (1995р., 2004р.); Почесною грамотою обласної ради (2002 р.); Почесною грамотою облдержадміністрації (2004 р.); Лауреат, дипломант (2004р., 2005р., 2006 р., 2013 р.) загальнонаціонального конкурсу „Українська мова – мова єднання”.

Переможець V-го (2004 р.) Всеукраїнського конкурсу журналістів „Українська Мадонна”. Отримав Гран- прі І-ої премії цього конкурсу у 2002 році.

Переможець 1997 року Міжнародного конкурсу журналістів „ЗМІ – для громадського суспільства”, за результатами якого побував в Канаді, Нідерландах. Лауреат Всеукраїнського конкурсу „Соціальний журналіст”

(ІІ премія) у номінації „Інновації та іноземний досвід в системі соціального захисту населення України”.

Член Національної спілки журналістів України, член Всеукраїнської Асоціації дослідників голодоморів. Переможець (ІІІ-я премія) конкурсу на створення брошури про голодомори в Україні.

Автор кількох книг. Дійсний член Житомирського науково-краєзнавчого Товариства дослідників Волині, та дійсний член Центру дослідження історії Поділля при Кам’янець–Подільському державному університеті, учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій.

Депутат Старосинявської районної ради кількох скликань.

Володів польською мовою, член Асоціації польських журналістів в Україні. Член Меморіалу Хмельницького обласного осередку ім. В.Стуса.

Виконком Старосинявської селищної ради та депутати селищної ради глибоко сумують з приводу передчасної смерті Івана Домініковича І висловлюють щирі співчуття дружині Валентині Олександрівні Козельській та родині.

Прес-служба ОТГ.