На виконкомі затвердили проекти реконструкції об’єктів

Дата: 02.06.2018 08:10

У залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Андрійович Карпушин за участю 25 членів виконавчого комітету.

Розглянули одне питання порядку денного «Про затвердження проектів реконструкції об’єктів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році»

Вирішили затвердити проекти реконструкції об’єктів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році, зокрема:

Назва проекту

Сума проекту за зведеним кошторисом тис. грн.

1

Реконструкція вуличних мереж водопостачання с. Пишки Старосинявського району Хмельницької області

2

Реконструкція вуличних мереж водопроводу в с. Ожарівка Старосинявського району Хмельницької області

3

Реконструкція мереж водопостачання від артизіанської свердловини №2 с.Іванківці Старосинявського р-ну Хмельницької обл.

4

Реконструкція вуличних мереж водопроводу с. Бабине Старосинявського р-ну Хмельницької обл.

5

Реконструкція вуличних мереж водопроводу від артсвердловини №2 с. Харківці Старосинявського р-ну Хмельницької обл.

6

Реконструкція вуличних мереж водопроводу с. Йосипівка Старосинявського р-ну Хмельницької обл.

Прес-служба ОТГ.