Про скликання 31 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Дата: 25.04.2018 18:02

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

25 квітня 2018 року    смт Стара Синява        № 27 /2018-р

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати тридцять першу позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 27 квітня 2018 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вулиця Івана Франка, 8 з таким порядком денним :

1. Про перетворення Комунального закладу «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги.
  2. Про перейменування вулиць та провулків населених пунктів Старосинявської селищної ради.

2. Запросити на сесію : депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Русого І.П.; голову Старосинявської районної ради Франчука В.В.; заступника начальника Красилівської ОДПІ – начальника Старосинявського відділення Вікарську Н.М.; керівників установ та організацій : головного лікаря КП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та туризму Німця Б.П., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського районного ЦПМСД Стаднік Є.В., редактора районної газети «Колос» Козельського І.Д., виконуючих обов’язки старост; представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова          В.Е.Здебський