ПРИЗУПИНИТИ НАВЧАННЯ ІЗ 27 ЛЮТОГО…

Дата: 27.02.2018 15:55

26 лютого відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації. В якому взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, начальник відділу освіти, , молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної   ради Олександр Пузирук.

На засіданні розглянуто звернення начальника відділу освіти, молоді, спорт , культури виконавчого комітету селищної   ради Олександра Пузирука щодо низької явки учнів у навчальні заклади в зв’язку із погіршенням погодних умов (зниженням температури повітря).

Комісією прийнято рішення рекомендувати голові Старосинявської селищної ради, начальнику відділу освіти, молоді, спорту , культури Старосинявської селищної ради призупинити навчальний процес до стабілізації ситуації та підвищення температури повітря навколишньо-природного середовища з 27 лютого 2018 року.

Відповідно до даного рішення відділом освіти, молоді, спорту , культури Старосинявської селищної ради видано відповідний наказ про призупинення навчального процесу в закладах освіти до стабілізації ситуації та підвищення температури повітря навколишньо-природного середовища з 27 лютого 2018 року.

Прес-служба ОТГ.