Соціальна підтримка сімей необхідна

Дата: 28.02.2018 16:32

Кожна родина – джерело захисту дитини. Як складатиметься соціально-психологічна обстановка в сім’ї, в основному залежить від батьків.

В інших випадках надійною підтримкою родин є психологи та працівники центру соціальних служб. Так, Старосинявським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради відвідано сім’ї, які проживають на території громади у с.Гончариха та с. Подоляни.

В даних сім’ях обстежено умови проживання та складено оцінки потреб в чотирьох сім’ях, в яких виховується 13 дітей. У двох сім’ях перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини. Надано рекомендації щодо догляду за дітьми та роз’яснено їх потреби у різному віці. Також надано консультування щодо виховання дітей та недопущення порушення прав дітей.

Старосинявський ЦСССДМ.