На виконання заходів Програми розвитку будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016-2019 роки, враховуючи звернення жителів та рекомендації виконавчого комітету селищної ради працівниками комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» організовано ямковий ремонт вулиці Пархоменка, що у Старій Синяві, під час робіт використано 120 т щебеневої суміші.

Голова громади Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин та начальник КП «Старосинявський комунгосп» Ігор Федорчук були присутні під час виконання ряду робіт підрядниками, де обговорено якість проведення роботи.

Також працівники даного підприємства селищної ради вивезли на дороги по вулицях Ватутіна, Івана Франка, Грушевського, Мончака та розприділили 24 т протиожеледної суміші.

КП «Старосинявський комунгосп»