КОНСУЛЬТУВАННЯ ТА СПІЛКУВАННЯ ВІДІГРАЄ ВАГОМУ РОЛЬ ДЛЯ РІЗНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 09.11.2017 15:14

У читальному залі Старосинявської Центральної районної бібліотеки відбулось скайп-консультування для громадян, що опинились у складних життєвих обставинах.

Працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради були залучені до проведення даного заходу та взяли активну участь в ньому.

Безоплатну правову допомогу надавали юристи Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» та Хмельницького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з фахівцями та задати питання, що їх найбільше хвилюють на сьогодні: виплата аліментів, субсидії, оформлення спадщини, пільги інвалідам, учасникам АТО та інші.

Прес-служба ОТГ.