ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНКОМІСІЇ

Дата: 12.05.2017 15:12

У малому  залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Олександрівна Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 7  членів комісії із 11.

Члени комісії заслухали звіт роботи  адмінкомісії  за  березень-квітень  2017 року, де було сплачено 17 адмінштрафів на загальну суму 2380 грн., інші підготовлено на ДВС.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомила присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників. Комісія розглянула 11 протоколів про  адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, спонукання дорослих до вживання алкогольних напоїв неповнолітніми, неналежне утримання собак та один протокол, складений працівниками Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області щодо  порушення жителем Старої Синяви  правил благоустрою на вулиці Ватутіна.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено 11 постанов про правопорушення  на загальну суму  більше  1000  грн.

Робота адміністративної комісії тривала   годину.

Прес-служба ОТГ.