Фото без описуНа сьогодні  одним  із  актуальних  питань  громади є  визначення першочергових заходів роботи  у селах Старосинявської ОТГ. Громада кожного села разом із в.о. старости визначають один  із найбільш суттєвих та життєво-важливих  напрямків  і починають реалізовувати їх спільно  із  депутатами від різних виборчих округів та головою громади.  Про це наголошував голова громади Віталій Здебський  під час проведення робочих нарад.

Він особисто виїхав на проблемну ділянку  дороги «Бабине-Дубова», разом  із  заступником директора з ремонту та утримання автодоріг дочірнього  підприємства "Хмельницький облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" (ДП "Хмельницький облавтодор") Анатолієм Дячуком, в.о. старости Дмитром Сідоруком, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрієм Карпушиним та Петром Гнидюком, начальником  Служби автодоріг у Хмельницькій області, обговорили обсяги робіт на цій ділянці дороги.

Наразі 116 тонн щебеню висипано на ділянці дороги «Уласово-Русанівка – Бабине», проведено ямковий ремонт щебеневою сумішшю. За інформацією Миколи Мартинюка, начальника філії Летичівського ДЕД Старосинявського ДРП №1, там планується висипати ще 1000 тонн щебеню і відремонтувати 15,5 км дороги. Роботи з ямкового ремонту даного відрізку дороги наразі тривають.

Прес-служба ОТГ.