Центр соціальних служб працював із засудженими до різних видів покарань

Дата: 21.08.2017 15:02

Працівниками Старосинявського  центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Старосинявської селищної ради та спільно  із старшим інспектором Старосинявського районного сектору з питань пробації Центрального – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, капітаном  внутрішньої служби Катериною Івановою проведено захід з особами, які засудженні до різних видів покарань без позбавлення волі.

Даний захід був  спрямований на попередження вчинення повторних кримінальних правопорушень серед осіб, які перебувають на обліку. Для засуджених осіб продемонстровано відеоролик про цінність життя та про життя в місцях позбавлення волі. Працівниками центру було надано ряд соціальних послуг відповідних до потреб даних осіб, а також надано інформацію про наслідки вчинення повторного кримінального правопорушення.

Прес-служба  ЦСССДМ.