ГРОМАДА РЕАЛІЗУВАЛА ЧЕРГОВИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ

Дата: 21.08.2017 15:14

Селищна рада  продовжує працювати над  реалізацією  інноваційних  проектів  на території сіл громади із  впровадженням нових технологій. У селі Пилявка  завершено  реалізацію мікропроекту «Інноваційне енергозбереження для вуличного освітлення в с.Пилявка. Реконструкція існуючої мережі  з використанням  LED – світильників».

Виконавець робіт  згідно повторного проведення тендерного комітету – ТОВ «Александрія-Кепітал», що зобов’язалися виконати умови договору та реалізацію проекту за найнижчою ціною, визначивши  субпідрядником Старосинявський РЕМ.

Щодо реалізації мікропроекту «Інноваційні енергозберігаючі заходи в селі Пилявка. Реконструкція вуличного освітлення" загальний бюджет якого складає 294498,00 грн., використано  коштів у частках співфінансування: 125 624 грн. - кошти селищного бюджету Старосинявської ОТГ,    12 740 грн. - ГО «Розвиток громади с.Пилявка», 116 448  грн. – ПРООН/МРГ. При цьому  39 964  грн. становить економія коштів згідно виконаних робіт по проекту, як зазначила голова громадської організації, діловод селищної ради сіл Пилявка, Карпівці  Ніна Панчук.

Голова громади  Віталій Едуардович Здебський зустрівся із виконавцями робіт  та  спостерігачем від ПРООН  В’ячеславом Анатолійовичем Третяком, обговорили  процес завершального етапу робіт згідно проекту, підбили підсумки.

Даний проект реалізовано з метою  покращення благоустрою та соціально-економічного стану  сіл Старосинявської ОТГ.

Прес-служба ОТГ.