СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19  серпня 2017 року                         смт  Стара Синява                     № 46 /2017-р

Про скликання  23 –ї чергової  сесії                                                                                              Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю :

I. Скликати  двадцять третю   чергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     08  вересня  2017 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява  з  таким  порядком  денним :

1. Про внесення  змін  до  рішень «Про постійні  комісії Старосинявської селищної ради»  2-ї сесії селищної ради від 09.12.2015 року № 3  та 3-ї сесії селищної ради від 29.12.2015 № 50.
  2. Про формування  старостинських  округів  на  території Старосинявської  селищної ради та  призначення  виборів  старост.
  3. Про реорганізацію Старосинявської районної дирекції кіновідеомережі шляхом приєднання до Старосинявського районного  будинку  культури.
  4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право оренди якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги).
  5. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Мончака, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах  (земельних  торгах)
  6. Про надання дозволу на розробку технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).
  7. Про надання дозволу на розробку проекту    землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки.
  8. Про надання дозволу на розробку проекту    землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки.
  9. Про  внесення змін до рішень.
  10. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та надання  земельної ділянки у власність.
  11. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості).
  12. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної     ділянки.
  13. Про передачу земельної ділянки  в оренду.
  14. Про передачу земельних ділянок  у власність.
  15. Про припинення  права користування    земельними ділянками   громадянами.
  16. Про припинення  права     користування   земельними ділянками.
  17. Про створення громадських пасовищ.
  18. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості ) для передачі в оренду.

II. Запросити на сесію  :  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.; начальника відділу культури, національностей та  туризму  Німця Б.П., директора Старосинявської районної  дирекції кіновідеомережі Скринніка Д.В.,  виконуючих обов’язки старост;   представники громадськості.

III. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Е. Здебський