Хмельницька область, Хмельницький район

МОЖЛИВЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата: 08.02.2018 15:00

У роботі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА (ТЕБтаНС) та районного оперативного штабу з координації робіт з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій,пов’язаних з погіршенням погоди в зимовий період 2018 року взяв участь завідувач сектором мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту населення Старосинявської селищної ради Анатолій Скакун.

Проаналізовано готовність комунального господарства громади до погіршення погоди 8-9 лютого і на вихідні дні, визначені шляхи взаємодії і координації селищної ради і агроформувань району в разі необхідності залучення додаткової техніки для розчистки доріг.

Звертаємось до жителів і гостей нашого краю:

- в дні погіршення погоди не їхати на дороги без нагальної потреби власним транспортом, одягатися відповідно, бути готовим до різких перепадів температури повітря.

Бережіть себе!

Сектор мобілізаційної роботи та з питань

цивільного захисту населення селищної ради.