ВІДВІДАЛИ РОДИНИ У МШАНЦІ

Дата: 08.02.2018 14:26

Працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради здійснено плановий виїзд в село Мшанець. В ході роботи відвідано 3 сім’ї, в яких виховується 9 дітей: дві сім’ї, де мати виховує дитину сама та одна сім’я, де жінка готується стати матір’ю.

В даних сім’ях обстежено умови проживання та складено оцінки потреб дитини та її сім’ї (особи), поставлено на облік Старосинявського Центру СССДМ, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах з метою подолання чи мінімізації складних життєвих обставин.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини. Батькам було надано ряд соціальних послуг з урахуванням потреб конкретної окремої сім’ї щодо підвищення батьківського потенціалу та належне виконання батьківських обов’язків.

Старосинявський ЦСССДМ.