Вже стало давньою доброю традицією щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння святкувати День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Фото без опису

Одним із найбільших колективів на території Старосинявської громади є Старосинявський район електричних мереж  (близько 70 працівників), котрий ефективно працює над  забезпеченням електропостачання в кожну домівку, населений пункт та впровадженням нових технологій з освітлення  уже понад 40 років. Цього року Старосинявський РЕМ працював над монтажем освітлення у селах Адампіль, Чехи, Мшанець ті ін., виконуючи заходи Програми з освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2016-2019 роки.

У день професійного свята зібралися усі  працівники галузі, керівники підрозділів РЕМ, ветерани-енергетики  на чолі із директором РЕМ Олегом Вікторовичем Чернишем, їх прибули привітати секретар Старосинявської  Об’єднаної   Територіальної  громади Наталія Гарник, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат селищної ради Юрій Гурин, заступник голови РДА Оксана Ліщишина та артисти КП «Старосинявський РБК селищної ради.

Директор РЕМ Олег Черниш виступив із підсумками роботи організації за 2017 рік,  з якими колектив успішно справився, незважаючи на значні об’єми виконання робіт.

Наша Компанія увійшла в число передових регіональних розподільчих компаній України, динамічно розвивається, повноцінно виконує свою місію - виробництва електроенергії - передачі її магістральними та розподільчими мережами - надання їй споживчих якостей з метою задоволення потреб споживача, до продажу її споживачу і поверненню коштів усім, хто вклав свою працю та матеріальні ресурси у кіловат-годину. Товариство забезпечує 100-відсоткову оплату за придбану в Енергоринку електроенергію, нормативний баланс. За останні роки працівникам ПАТ «Хмельницькобленерго» вдалось зберегти та примножити здобутки попередніх поколінь подільських енергетиків.

Директор РЕМ висловив подяку колективу у День професійного свята. Зі святом привітали та виступили ветерани енергетичної галузі Віктор Йосипович Черниш та Микола Григорович Момот.

Секретар селищної ради Наталія Гарник  щиро подякувала  колективу РЕМ  за  співпрацю, реалізацію селищної Програми з освітлення населених пунктів, привітав енергетиків, передала вітання від селищного голови Віталія Здебського та вручила грамоти Старосинявської селищної ради:

Керуючись  ст. 42 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання директора   Сторосинявського РЕМ Черниша В. О.   від 21.12.2017 р.  «Про відзначення грамотами селищної ради за сумлінне і добросовісне виконання своїх професійних  обов’язків  та  з нагоди  професійного свята Дня енергетика» нагороджено:

• Герасимчука Олександра Миколайовича , майстра з ремонту транспорту Старосинявського РЕМу ПАТ « Хмельницькобленерго»;
  • Захаренка Володимира Петровича , електромонтера оперативно - виїздної бригади Старосинявського РЕМу ПАТ « Хмельницькобленерго»;
  • Бугеру Василя Олександровича ,електромонтера оперативно - виїздної бригади Старосинявського РЕМу ПАТ « Хмельницькобленерго»;
  • Кицуна Сергія Івановича ,інженера з охорони праці Старосинявського РЕМу ПАТ « Хмельницькобленерго»;
  • Гедзун Валентину Василівну ,головного бухгалтера Старосинявського РЕМу ПАТ « Хмельницькобленерго».

Мелодійними піснями вітали еенергетиків артисти РБК: Зоя Ткачук, Анатолій Лотишко та НІла Лотишко.

У цей День від імені депутатського корпусу  та виконавчого  комітету селищної ради   ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших енергетиків і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх їхніх задумів і сподівань!

Фото без опису

Організаційно-кадровий відділ селищної ради.