КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ЗАЯВИ ПРО ДОПОМОГУ

Дата: 22.12.2017 09:53

У селищній раді відбулося три засідання комісій з надання одноразової матеріальної допомоги громадянам на вирішення матеріально- побутових проблем та на лікування, які провела секретар даної комісії, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Старосинявської селищної ради Міщишина Олександра Богданівна.

На засіданнях комісії було розглянуто 138 заяв на суму понад 160,1 тис. грн, з них 64 заяви по програмі діяльності громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО на 2016 -2019 роки» на суму 32,0 тис.грн., 74 заявникам призначено одноразову матеріальну допомогу по програмі «Турбота Старосинявської селищної ради на 2014 -2017 роки» на суму 39,1 тис. грн., 27 заяв рекомендовано винести на розгляд сесії Старосинявської селищної ради (дороговартісне лікування) на суму 89,0 тис. грн., 4 заявника відмовлено у зв’язку з повторним зверненням у цьому році.

Одноразова допомога надається раз в рік.

За матеріалами засідання комісії.