Відвідали сім’ї загиблих учасників АТО

Дата: 22.12.2016 14:40

Члени Старосинявської спілки учасників бойових дій АТО  Віталій Бакун (голова спілки), Олег Лучіцький, Іван Гурин), заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста та представник Київської організації допомог учасникам бойових дій Людмила Богдашевська разом із журналістами телеканалу «1+1» відвідали сім’ї загиблих учасників АТО, в яких є неповнолітні діти.

В Дмитрика Чумака  тато загинув у 2015 році під час мобілізації, нещодавно померла мама, хлопчик проживає з бабусею у селі Гончариха.

В Іллюші Гереги   із с. Залісся загинув в АТО старший брат Олексій. Обидва хлопчики замовляли Святому Миколаю подарунки. І сталося диво: Святий Миколай, який завітав із гостями до їхніх домівок приніс замовлені подарунки та солодощі.   Діти дуже зраділи дарункам, гості поспілкувалися із родинами, заступник селищного голови Світлана Лакуста провела роз’яснювальну роботу  членам сімей загиблих щодо отримання пільг  та грошових виплат  учасникам АТО.

Прес-служба ОТГ.