У реалізації проекту щодо надання гендерно – чутливих послуг

Дата: 22.12.2016 11:19

У рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative)» Альянсом громадського здоров’я був проведений дводенний навчальний візит (стажування) на базі пілотних проектів. У ньому взяли участь фахівців обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час навчання тренери розкрили такі поняття як гендерна ідентичність, стереотипи “чоловічої” та “жіночої” поведінки, сексизм, гендерне насилля, гендерно-рольовий конфлікт та стрес, але пріоритетним було питання не сприйняття ВІЧ як гендерної проблеми.

Пройшовши навчання фахівці матимуть можливість впроваджувати гендерно-чутливі послуги в роботі з різними  категоріями  населення.

Прес-служба  ЦСССДМ.