У 2017 році День працівника соціальної сфери України припадає на 5 листопада. З нагоди свята Старосинявською селищною радою організовано урочисті заходи у районному Будинку культури. (ВІДЕО)

Урочисту мить відкрила юна співачка Даринка Гінгазова, ведучі - методисти РБК - Зоя Ткачук та Олег Поліщук запросили для відкриття офіційної частини свята заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлану Лакусту. Світлана Віталіївна привітала від імені голови громади та депутатського корпусу селищної ради присутніх працівників різних установ соціальної сфери, які діють на території громади: пенсійного фонду, Територіального центру, реабілітаційного центру «Надія», Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради, фонду соціального страхування, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Фото без опису

Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Світлана Віталіївна вручила Почесні грамоти Старосинявської селищної ради , висловлючи подяку за роботу в соціальній сфері:

• Гук Нілу Миколаївну, начальника відділу прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації;
  • Коцупей Олену Всилівну, головного спеціаліста відділу з питань праці, соціально- трудових відносин, надання не грошової допомоги та послуг управління соціального захисту населення райдержадміністрації;
  • Мамчур Людмилу Анатоліївну, молодшу палатну сестру, Новосинявського будинку- інтернату для громадян похилого віку та інвалідів;
  • Благодир Світлану Михайлівну, головного бухгалтера , Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія»;
  • Ганжул Віру Степанівну, помічника вихователя , Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія»;
  • Знаємську Оксану Станіславівну, соціального працівника Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • Білик Любов Анатоліївну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • Поліщук Людмилу Анатоліївну , фахівця із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Старосинявської селищної ради;
  • Тарнавську Валентину Василівну , головного спеціаліста Старосинявського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій;
  • Хміль Оксану Миколаївну, завідувача Старосинявського сектору обслуговування громадян.

Зі святом присутніх привітали голова районної державної адміністрації Ігор Русий, голова районної ради Василь Франчук. Святковий концерт дарували працівники районного Будинку культури.

Фото без опису

Прес-служба ОТГ.