Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Фото без опису

 

Цей день об’єднує всіх небайдужих до долі людей з обмеженими фізичними можливостями, які потребують захисту та підтримки.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів селищний голова Віталій Здебський та його заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста відвідали центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія». Дітки разом з працівниками центру підготували святкову концертну програму з веселими танцями та театральними сценками.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто опікується дітками з особливими потребами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього», - сказав Віталій Едуардович. Він наголосив, що дітки з обмеженими можливостями мають особливі потреби і стикаються з різними труднощами - побутовими, соціальними, психологічними. Тому обов’язок дорослих полягає в тому, щоб максимально полегшити їх життя, нівелювати будь-які обмеження і, найголовніше, подарувати увагу, тепло, любов, іскорку доброти та милосердя.

Селищний голова Віталій Здебський вручив усім діткам святкові подарунки. Діток в центрі цього дня відвідав священик храму Преображення Господнього Української греко-католицької церкви у Старій Синяві отець Мирон Лушней, котрий благословив усіх на добрі справи, побажав дітям здоров’я, наснаги та добра.

 

Прес-служба ОТГ.