ВІКТОР ПАВЛІК ДАРУВАВ КОНЦЕРТ У СТАРІЙ СИНЯВІ

Дата: 01.12.2017 16:07

Старосинявську громаду відвідав із концертом відомий в Україні та за її межами народний артист України Віктор Павлік. У 2011 році був номінований на премію YUNA у категорії «Найкращий виконавець» за досягнення у музиці за 20 років, відомий своєю творчістю у колах політиків, близького і далекого зарубіжжя..

Повен зал районного будинку культури зустрів артиста гучними оплесками та гарним настроєм, осінніми квітами. Приємні хвилини відпочинку та мелодійних пісень отримали старосинявці.

Зі сцени районного Будинку культури звучали вітання Віктора Павліка та подяка селищному голові Віталію Здебському, начальнику відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради Богдану Німцю та продюсеру Зайцеву.

Чудові виступи та теплі пісенні слова додавали гарного настрою та яскравих вражень, яких так обмаль восени…

Прес-служба ОТГ.