ЩОБИ ПОПЕРЕДИТИ ЗЛОЧИНИ

Дата: 21.12.2017 14:26

Кожна людина потребує спілкування та психологічної підтримки, особливо, коли життя ставить її в досить непрості ситуації… Директор Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Ірина Шостацька взяла участь в робочій нараді, яка відбулась в приміщенні Старосинявського районного сектору з питань пробації .

У засіданні взяли участь завідуючий Старосинявським районним сектором з питань пробації Віктор Хміль, старший інспектор Катерина Іванова, було проведено спільний прийом та взаємозвірку осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку в Старосинявському РС з питань пробації та потребують соціального супроводу.

З метою попередження злочинів та їх повторення прийнято рішення у встановленому законом порядку надавати психологічні, соціально-економічні, юридичні, соціально-педагогічні інформаційні консультації засудженим особам молодіжного віку, які повертаються з місць позбавлення волі та які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, і перебувають на обліку в Старосинявському районному секторі з питань пробації.

Прес-служба ЦСССДМ.