НАЙБІЛЬШЕ ПРОТОКОЛІВ СТОСУВАЛОСЯ НЕПРАВДИВОГО ВИКЛИКУ СПЕЦСЛУЖБ

Дата: 30.12.2016 13:52

У Старосинявській селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії   виконавчого комітету   селищної    ради, яке провела заступник голови адмінкомісії Оксана Олександрівна Бондарчук за участю семи членів комісії та правопорушників.

Комісією розглянуто 8 протоколів про адмінпорушення , складених Старосинявським відділенням поліції  Летичівського відділку ГУНП і накладено штрафів у сумі близько  600 грн.

Головуюча на комісії О.Бондарчук ознайомила зі звітом роботи адмінкомісії за грудень 2016 року, що в результаті роботи комісії винесено попередження одній особі щодо належного утримання собак, надано штрафи особам за неправдивий виклик спецслужб, що найбільше спостерігається у практиці роботи  адмінкомісії, звернено увагу на дотримання правил торгівлі,  що теж несе за собою відповідальність, та явки на робочому місці в нетверезому  стані. Штрафи за грудень становили близько 204 грн.,  а  також надійшли листи  Старосинявського районного відділу державної виконавчої служби Головного Територіального управління юстиції у Хмельницькій області про примусове виконання стягнень на загальну суму 442 грн.

Адмінкомісією  винесено вісім  постанов  про  порушення.

Прес-служба ОТГ.