Про скликання 22 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18  серпня 2017 року                         смт  Стара Синява                     № 45 /2017-р

Про скликання  22 –ї чергової  сесії   Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати  двадцять другу  чергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     31 серпня 2017 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява  з  таким  порядком  денним :

1. Про внесення змін до програми розвитку будівництва, реконструкції, ремонту  та утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської  селищної ради на 2016-2019 роки
  2.  Про внесення  змін до Програми «Питна вода  Старосинявської селищної ради на   2016 – 2020 роки».
  3.  Про затвердження програми розвитку земельних  відносин Старосинявської селищної ради на 2017-2021 роки.
  4.  Про  внесення змін до Цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони  на території Старосинявської селищної ради на 2016 – 2020 роки.
  5. Про  внесення змін до Програми  поліпшення  кінообслуговування  населення Старосинявськоїх селищної ради на 2016 -2019 роки.
  6.  Про затвердження  Плану соціально – економічного  розвитку Старосинявської Селищної ради  на 2017  рік.
  7.  Про внесення змін  до  селищного  бюджету 2017 року.
  8.  Про внесення  змін  до  структури  апарату  Старосинявської  селищної  ради.
  9.  Про надання  матеріальної  допомоги.
  10. Про скасування рішення сесії Старосинявської селищної ради  6-го скликання від 29.06.2011 року №5 «Про продовження   режиму  роботи закладів, що торгують спиртними напоями».
  11.  Про внесення змін та доповнень до рішення № 10 дванадцятої сесії 24 скликання Заставецької сільської ради від 28 січня 2005 року  «Про приватизацію житлового фонду комунальної власності».
  12. Про внесення змін до  "Програми природоохоронних заходів з охорони навколишнього середовища Старосинявської селищної ради на 2017 - 2021 роки"

2. Запросити на сесію  :  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.; керівників  установ та організацій : т.в.о. головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня»  Бойсан С.Є.; начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконуючого  комітету  селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та  туризму  Німця Б.П.,  виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В.,  т.в.о. редактора районної газети «Колос» Білоус Н.Б.,  директора  Старосинявськогол РЕМ  Черниша О.В.; начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д.,  директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника  Старосинявського районного сектору ГУ  ДСНС у  Хмельницькій  області Матіяша В.В.;  начальника 34-го Державного  пожежно - рятувального  поста Драча В.Я., директора Старосинявської районної  дирекції кіновідеомережі Скринніка Д.В.,  виконуючих обов’язки старост;   представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Здебський