У  селищній раді працювала  постійна депутатська  комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, яку провів голова комісії Лакуста  Андрій  Михайлович за участю 4-ох членів комісії. Участь в   роботі  взяли – селищний голова Віталій Здебський, секретар селищної ради Наталія Гарник.

Фото без опису

Розглянуто усі питання, що пропонувалися винести на розгляд 24-ої позачергової сесії селищної ради.  Депутати обговорили питання ремонту доріг, 190 тисяч   грн. із селищного бюджету  погодили  виділити на співфінансування  дороги  Уласово-Русанівка  і Теліженці,  врахувати кошти на ремонт доріг інвесторів. Депутати  обговорили  наповнюваність класів у сільських школах, планову реорганізацію закладів освіти  не проведено, а сьогодні такі школи, як Бабинська ЗОШ, Місюрівська не мають 10-11 класів.  Виникає питання утримання шкіл, штатів шкіл,  тільки  у 2016-2017 р. додатково із селищного бюджету виділили на освіту 36 млн. грн. Демографічна ситуація передбачає скорочення кількості учнів уже в 2021 р. наполовину: 2016 – 1625 учнів, 2017 – 1500 учнів, проходить тенденція скорочення населення.

Обговорено питання співпраці з інвесторами по освітленню населених пунктів,  де придбано  кабель та світильники на освітлення сіл Сьомаки, Мшанець, Липки, Ожарівка, Адампіль, Чехи, тому першочерговим заходом має буди підтримка напрямків роботи тих,  у які вкладають кошти інвестори.

Депутати винесли усі питання на розгляд 24-ої позачергової сесії.

Прес-служба ОТГ.