У селищній раді проходила 24-та позачергова сесія Старосинявської селищної ради, яку провів селищний голова Здебський Віталій Едуардович за участю 19 депутатів селищної ради.

Першим питанням сесії депутати затвердили повноваження депутата селищної ради по виборчому окрузі №15 Гречана, Рідкодуб, Дроздовського В.О., якому вручила посвідчення депутата селищної ради голова  селищної виборчої комісії Ксенія Іванівна Ковальчук.

Після затвердження порядку денного сесії, селищним головою та депутатами ради було обговорено ряд болючих, актуальних питань, зокрема:

• які об’єкти будуть будуватися за рахунок Державної субвенції?
  • чому скликана позачергова сесія?
  • хто блокує роботу із виготовлення  технічної документації та початку реконструкції водогонів у селах?
  • чому не добудовується в даний час водогін у Старій Синяві? І коли продовжать роботи?
  • які проблемні питання  з’являються  при уточненні  селищного бюджету?
  • хто просить кошти і на які цілі?
  • хто з інвесторів допомагає реалізовувати соціальні  проекти та програми по інфраструктурі?
  • процес виплати матеріальних допомог  важкохворим.

Про це детально розповіли доповідаючі – заступник селищного голови Лакуста Світлана, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету селищної ради Петро Постернак, заступник начальника управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Інна Гноянко, детально роз’яснив ситуації та проблеми селищний голова Віталій Здебський. (Див. відеотрансляцію із сесійної зали повністю)

На сесії поінформовано, що із селищного бюджету видялятимуть кошти на програму ремонту доріг там, де до цього процесу долучилися інвестори:

• у с.Олексіївці – 120 тис. внесла агрокомпанія «Кернел», селищна рада добавляє в цьому році ще 20 тис. грн..;
  • у с. Нова Синявка – ФГ «Новосинявське» внесло 60 тис. грн., селищна рада виділяє 20 тис. грн..;
  • у с. Паплинці – ПраТ «Райз-Максимко» внесли 135 тис. грн.., селищна рада добавляє ще 20 тис. грн. в цьому  році на ремонт доріг згідно можливостей бюджету.

Є інвестори,  котрі закупили  необхідне  обладнання  для освітлення населених пунктів, що теж потребує уваги  в розвитку інфраструктури.

Щодо інших запитів, то депутати врахували дефіцит бюджету,  насамперед, запити лікарів, освітян та медиків на виплату заробітних плат, але без додаткових надбавок, та  інші пропозиції  переглянули, проте зупинилися  спочатку погасити дефіцит бюджету, а потім  враховувати фінанси на другі  запити, обґрунтувати, чи є вони законні? (ВІДЕО)

Селищний голова Віталій Здебський  зосередив увагу присутніх на аналізі та достовірності інформації, що поступає до  жителів громади із різних джерел, які часто дестабілізують обстановку та  різними маніпуляційними, політичними, ворожими зацікавленими  шляхами  дизінформують жителів, без фінансового, правового та економічного на те підтвердження  чи обгрунтування, внаслідок чого страждають самі жителі, тому подану інформацію обов’язково потрібно перевіряти!

Прес-служба ОТГ.