В ПРОЕКТІ ЄС/ПРООН - ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Дата: 26.10.2016 12:53

З  ініціативи Хмельницького ОПВ проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» відбувся семінар на тему «Використання відновлювальної енергії в закладах соціальної сфери та сільських територіях», який провів координатор впровадження даного проекту В’ячеслав Третяк.  Участь в семінарі  взяти голова районної ради Василь Франчук, заступник селищного голови Світлана Лакуста, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук, педагогічні працівники, представники засобів масової інформації.

В. Третяк підбив підсумки конкурсу навчальних матеріалів серед вчителів по енергоефективності та ефективному використанню відновлювальної енергії в Старосинявському районі. Нагадаємо, що конкурс проводився в трьох номінаціях: урок/факультативне заняття з енергоефективності та енергоощадності; інформування суспільства,  пропаганда енергоефективності; практичний досвід енергозбереження в навчальному закладі, вдома, на рівні населеного пункту.

Члени журі визначили 9 переможців конкурсу: по 3 переможці (1, 2, 3 місце) у кожній із номінацій.

Переможцями конкурсу стали:

- У номінації «Урок/факультативне заняття з енергоефективності та енергоощадності»:
І місце – творча група вчителів математики Старосинявського НВК І –ІІІ ст.. , гімназія (Нестерук С,Г. та Гноянко А.М.)
ІІ місце – вчитель географії Пасічнянського НВК Кривицька Г.М.
ІІІ місце – вчитель фізики Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст.. Нагірна Л. І

- У номінації «Інформування суспільства,  пропаганда енергоефективності»:
І місце – директор  Заставецької ЗОШ І-ІІ ст. Ткачук О.М. та вчитель Попсуй О.В.
ІІ місце – вчитель географії Дашковецького НВК Денисенко Н.М.
ІІІ місце – вчитель образотворчого мистецтва Старосинявського НВК І –ІІІ ст., гімназія Романенко Т.В.

-   У номінації «Практичний досвід енергозбереження в навчальному закладі, вдома, на рівні населеного пункту»:
І місце – вчитель фізики Дашковецького НВК Денисенко О.І.
ІІ місце – творча група вчителів Дашковецького НВК (Знаємська Т.В., Барабаш О.В.)
ІІІ місце – директор Старосинявської зош і-іі ст..№2 Трончук В.П.

В. Третяк,  В.Франчук,  С. Лакуста та О. Пузирук вручили переможцям конкурсу сертифікати та подарунки.

Учасники семінару мали можливість ознайомились з досвідом використання енергозбереження в закладах соціальної сфери, з практичними прикладами інформаційно-просвітницьких матеріалів щодо необхідності запровадження енергозбереження в масштабах району та населеного пункту, одержали інформацію щодо можливості включення до навчальних програм заняття з енергоефективності та енергозаощадження.

Прес-служба ОТГ.