У залі адмінбудинку голова громади Віталій Здебський скликав  виконавчий комітет, під час якого  обговорено нагальні питання сьогодення. Участь в роботі взяло 26 членів виконкому.  Розглядалися питання  про  погодження тарифів на теплопостачання ТОВ «УКРТЕПЛО-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»  планового  тарифу за 1 Гкал теплової  енергії – 1600 грн  для навчальних закладів та  комунальних підприємств Старосинявської   селищної ради, про що   доповів  перший заступник селищного голови  Карпушин Андрій Андрійович.  Наголошувалося, що першочергова ціна на  теплопостачання  була врахована 2400 грн за 1 Гкал, проте в ході  переговорів вона зменшилася.

Про встановлення поштової адреси  доповідав  начальник юридичного відділу апарату селищної ради Шевчук Ігор Степанович.

В ході активного обговорення про соціально-політичну обстановку в громаді  кожен із членів виконавчого комітету та в.о. старост мали можливість проаналізувати реальні результати  даної ситуації та висловити власні думки з приводу дотримання чинного законодавства та прозорості освоєння коштів селищного бюджету.

Прес-служба ОТГ.