ОБЛАШТУВАТИ ЗУПИНКУ ЗГІДНО БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ

Дата: 10.11.2017 11:33

Питання облаштування автобусної зупинки в с. Адампіль, яке хвилювало жителів села, потребувало додаткового вивчення та координації роботи багатьох служб. Дане питання розглянуто на постійно-дійючій комісії із звернень громадян при райдержадміністрації. Олегом Ніколайцем, завідувачем Інспекції  державного архітектурно–будівельного контролю  виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради забезпечено роботу спеціальної тимчасової комісії.

Була створена робоча група у складі:

• начальника відділу містобудування,архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Кондратюка Володимира;
  • завідувача  сектору  (Інспекції)  державного архітектурно – будівельного контролю  виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради Ніколайця Олега;
  • інспектора групи реагування патрульної поліції Старосинявське відділення Старокостянтинівського відділу ГУНП в Хмельницькій області Вишинського Вячеслава;
  • керівника Старосинявського дорожньо-ремонтного пункту Летичівської філії ДЕД ДП Хмельницького облавтодору Миколи Мартинюка.

Члени робочої групи виїхали на місце за вказаною заявниками адресою та в присутності в.о. старости сіл Адампіль, Липки, Перекора Сосняка Віктора Сосняка, а також заявників, зокрема Брояк Тетяни, Брояка Леоніда , Паламарчук Лілії, Червінського Володимира, провели огляд місця.

Підведено підсумки роботи на місці: розміщення автобусної зупинки та встановлення відповідних дорожніх знаків є доцільним, прийнято рішення з даного питання позитивно – встановити зупинку у відповідності до будівельних норм.

Сектор архітектури, містобудування.