Загородний: щоб розвивалася Старосинявська ОТГ, інші мають поступитися амбіціями

Дата: 16.06.2017 10:52

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний вважає: щоб розвивалася Старосинявська об’єднана селищна територіальна громада, інші органи влади на місцях мають поступитися амбіціями.

Таку думку очільник краю висловив в інтерв’ю телеканалу “Ексклюзив”.

За його словами, не варто сіяти паніку серед мешканців, що з виникненням ОТГ ліквідується Старосинявський район.

“Треба вміти поступитися амбіцями людям, яких обрали депутатами Старосинявської районної ради, і спільно з об’єднаною тергромадою вирішувати нагальні проблеми. Не важливо, яка назва органу місцевого самоврядування, – визначальним має стати рівень покращення добробуту населення”, – наголосив Загородний.

Як писав НГП, селищний голова Старосинявської об’єднаної територіальної громади Віталій Здебський поскаржився, що райрада і РДА заважають працювати.

Наразі у Старосинявському районі владні повноваження мають: районна рада, обрана наприкінці жовтня 2015 року у складі 26 депутатів; Старосинявська селищна громада чисельністю 25 депутатів; Старосинявська райдержадміністрація.

Раніше Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода висловлювався: якщо територія об’єднаної громади повністю співпадає з територією відповідного району, такий район стає зайвою адміністративно-територіальною одиницею.