ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ ГОВОРИЛИ НА АДМІНКОМІСІЇ

Дата: 09.08.2017 08:45

У малому  залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Олександрівна Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 10  членів комісії із 11.

Члени комісії заслухали звіт роботи  адмінкомісії  за  травень-червень  2017 року, де було сплачено 10  адмінштрафів на загальну суму ___ грн., інші підготовлено на Старосинявське відділення ДВС.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомила присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників. Комісія розглянула 10 протоколів про  адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, продаж алкогольних напоїв неповнолітнім, неналежне утримання собак та протокол, складений працівниками Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області щодо  порушення правил торгівлі.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено 10 постанов про правопорушення  на загальну суму  більше  2000  грн.

Робота адміністративної комісії тривала   годину.

Прес-служба ОТГ.