«ОРАНТА» ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ 95-річний ювілей

Дата: 29.11.2016 08:11

З  нагоди  95-річного  ювілею   НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ  СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ  «ОРАНТА»  голова Старосинявської  Обєднаної Територіальної  громади  Віталій Здебський  адресував працівникам  Старосинявського відділення НАСК «Оранта» щирі вітання та грамоти, які вручив на урочистостях  начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій  виконавчого комітету селищної ради Богдан Німець.

Нагородженняо  грамотами  Старосинявської селищної ради  працівників  Старосинявського районного відділення  з нагоди 95- річчя від дня заснування    ПАТ «НАСК»   «ОРАНТА»:

• начальника Старосинявського відділення ПАТ «НАСК» «ОРАНТА» Мовчан Віру Іванівну;
  • менеджера  із страхуванн  Старосинявського відділення ПАТ «НАСК» «ОРАНТА»   Паціюк Ольгу Віталіївну;
  • страхового  агента  Старосинявського відділення ПАТ «НАСК» «ОРАНТА»   Нечаєву    Тамілу Леонідівну;
  • страхового  агента  Старосинявського відділення ПАТ «НАСК» «ОРАНТА»  Шмиглюк Ганну Вікентіївну;
  • страхового  агента  Старосинявського відділення ПАТ «НАСК» «ОРАНТА»   Єгорову Оксану Олексіївну;
  • страхового  агента  Старосинявського відділення ПАТ «НАСК» «ОРАНТА»   Думу Галину Василівну.

Працівники районного будинку культури  мелодійною вітальною піснею «Многая літа…»  привітали колектив.

Р.S. НАСК «ОРАНТА» є правонаступницею Укрдержстраху, і це не формальне  згадування, а повноправна спадкоємність для Компанії, яка зберегла кращі традиції, мережу підрозділів та славиться винятковою відданістю та корпоративною солідарністю працівників.

Компанія має безліч ліцензій, наразі пропонує  населенню 60 видів страхування – такий вибір страхових програм здатний задовольнити всі потреби у страховому захисті як фізичних, так і юридичних осіб.

Прес-служба організаційно-кадрового відділу селищної ради.