Діє консультаційний хаб для внутрішньо переміщених осіб «Допомога поруч»»

Повідомляємо, що в рамках реалізації грантового проєкту «Консультаційний хаб для внутрішньо переміщених осіб «Допомога поруч»» Юридична клініка Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова надає безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Щоб отримати правову допомогу, внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутись (на вибір) :

Відбудеться зустріч із правоохоронцями

Шановні мешканці громади! 31.08.2023 о 15:00 у сесійній залі будинку Старосинявської селищної ради відбудеться зустріч із  представниками Національної поліції:

Громадське обговорення з приводу перейменування вулиці в Бабине

Старосинявська селищна рада, розглянувши звернення громадян, за результатами роботи Комісії з упорядкування найменувань вулиць селищної ради,  оголошує  про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиці  Шевченка в с.Бабине Старосинявської територіальної громади на вулицю Мороза Миколи.

Оголошення

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Повідомляємо, що у зв'язку з перереєстрацією назви Відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Старосинявської селищної ради на Відділ державної реєстрації актів цивільного стану та місця проживання, тимчасово не будуть надаватись послуги:

З Україною в серці!

Шановні  жителі  та  гості  Старосинявщини! 24 серпня  2023 року  о 10.00  на  площі   біля  Старосинявського центрального   будинку  культури «Ритм»  відбудеться  благодійний  захід  до Дня  Незалежності України   «З Україною в серці» :