Оголошення ( Проекти для обговорення )

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Старосинявської громади, споживачі послуг з централізованого водопостачання та водовідведення! У зв’язку із карантинними обмеженнями, введеними урядом України з 12.03.2020, які спричинили несплату споживачами за послуги з централізованого водопостачання, комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» терпить збитки, внаслідок чого із 28.04.2020 можливе від’єднання підприємства від електропостачання.

15:13 24.04.2020

ОБМЕЖЕНО РОБОТУ МАГАЗИНІВ

Згідно Протоколу №5 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосинявської райдержадміністрації від 16 квітня 2020 року комісія вирішила:

12:48 17.04.2020

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» регіональне управління Енселко – захід

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що у період з «20» квітня 2020 р. по «01» травня 2020 р. товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 29, 30, 31, 32, 33, 28, 27, 26 розташоване в адміністративних межах Старосинявської селищної ради, Старосинявського району, Хмельницької області. У зв’язку з наведеним, наполегливо просимо Вас, повідомити жителів населених пунктів, що входять в зазначену селищну раду, про проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

10:14 17.04.2020

Забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за березень 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 3,8 млн гривень.

10:41 14.04.2020

66 учасників АТО знайшли роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових завдань у роботі служби зайнятості. Протягом січня-березня 2020 року статус безробітного отримали 576 учасників АТО/ООС, забезпечено роботою – 66. Найбільше колишніх військовослужбовців легально працевлаштовано у переробній промисловості – 25,9%, у сільському, лісовому та рибному господарствах – 18,5% та державному управлінні й обороні – 14,8%.

10:37 14.04.2020

МЕТАЛЕВІ ВИРОБИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» виготовляє на замовлення металеві вироби: мангали, сковорідки, корморізки, лавочки, хрести, ковані вироби, декори, грати на вікна, двері (художні), драбини, опалення під ключ, монтаж-демонтаж сантехніки та інші роботи.

10:25 14.04.2020

КАРАНТИН. НОВЕЛИ ЗАКОНОДАВСТВА

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України 17 березня 2020 року Верховна Рада України прийняла закон України № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».

13:39 08.04.2020

Як зареєструватися у центрах зайнятості – філіях Хмельницького ОЦЗ під час карантину?

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину, Державним центром зайнятості 17.03.2020 був затверджений Протокол обслуговування центрами зайнятості/філіями клієнтів служби зайнятості на період дії карантину або надзвичайної ситуації.

14:43 07.04.2020