Оголошення ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

Комунальне некомерційне підприємство «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошує вакансію на посаду фельдшера сіл: Мисюрівка, Івки, Травневе.

Оголошення ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

Шановні жителі Старосинявської громади! Звертаємо Вашу увагу на графік консультацій, які надаватимуться завідувачем Старосинявського сектору УДМС у Хмельницькій області за номером телефону 2- 06- 60.

Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану ОГОЛОШЕННЯ

Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжує реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

Конкурс для студентів українських  ВНЗ ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс для студентів українських ВНЗ

Команда idmedia.ua оголошує про конкурсу для студентів українських вузів! Наша мета: підтримати студентів, змотивувати їх до навчання, розширити кругозір та подарувати приємні емоції від творчого процесу.