Оголошення ( Проекти для обговорення )

Летичівське відділення управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ! З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Старосинявському представництві Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області в період карантину запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

09:28 23.03.2020

Громадські роботи – додатковий заробіток

Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує спільну роботу з місцевими органами влади, роботодавцями, соціальними партнерами щодо надання додаткової соціальної підтримки безробітним шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

13:48 20.03.2020

Оперативна інформація Фонду соціального страхування

З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України повідомляємо про функціонування телеграм-каналу Фонду: t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо:

13:46 20.03.2020

УВАГА !!! Коронавірус!!!

По всій території України введено карантин!!! РЕКОМЕНДУЄМО: Максимально обмежити відвідування медичних закладів та інших людних місць!!!

14:08 17.03.2020

До суду скеровано 52 кримінальних проваджень…( Інформація про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старосинявського району за 2019 рік)

Старосинявським відділом Старокостянтинівської місцевої прокуратури упродовж 2019 року вжито заходів, спрямованих на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, протидію корупції.

17:44 16.03.2020

Загальний порядок оплати листка непрацездатності

Фонд соціального страхування України – це орган, який здійснює фінансування страхувальників для виплати матеріального забезпечення у разі захворювання застрахованих осіб або необхідності догляду за членами сім’ї. У своїй роботі Фонд керується Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності та тривалість її виплати чітко визначені статтею 22 цього Закону і діють на всій території України незалежно від введення карантину.

13:18 16.03.2020

Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений заробіток за час лікування гострих респіраторних хвороб

У випадках встановлення лікарем закладу охорони здоров’я тимчасової непрацездатності, зокрема, при виявлені симптомів гострого респіраторного захворювання, підозрі на COVID-2019, Фонд соціального страхування України профінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка компенсує застрахованій особі втрачений за час лікування заробіток.

13:16 16.03.2020