Буде здійснено консультації громадян

Шановні жителі Старосинявської громади! Звертаємо Вашу увагу на графік консультацій, які надаватимуться завідувачем Старосинявського сектору УДМС у Хмельницькій області за номером телефону 2- 06- 60.

ОГОЛОШЕННЯ

Відбудеться прийом громадян начальником Хмельницької районної військової адміністрації

До уваги жителів громади! У середу 19.07.2023 року о 10.00 у приміщенні Старосинявської селищної ради (кабінет селищного голови) здійснить прийом громадян начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Федорович КАТЕРЕНЧУК.

ОГОЛОШЕННЯ

Запитайте у влади. Графіки прийому керівництвом Хмельницької районної військової адміністрації на ІІ півріччя 2023 року

Шановні мешканці Старосинявської громади! До вашої уваги – розпорядження начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеринчука, яким затверджено склад груп, графіки виїзду робочих груп з прийому громадян Хмельницького району за місцем проживання, прямих «гарячих» телефонних ліній на ІІ півріччя 2023 року та функціонування «Телефону довіри» у Хмельницькій районній військовій адміністрації (Хмельницькій районній державній адміністрації) та затверджені у Хмельницькій обласній військовій адміністрації графіки роботи «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» на ІІ півріччя 2023 року.  Для вашого ознайомлення.

Оголошення

Комунальне некомерційне підприємство «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошує вакансію на посаду фельдшера сіл: Мисюрівка, Івки, Травневе.

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжує реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».