Планується відключення води на чотири дні

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» Старосинявської селищної ради повідомляє, що у зв’язку з ліквідацією аварійної ситуації -   ремонтними роботами гілки водогону біля приміщення Нової пошти (вул.Грушевського смт. Стара Синява), у термін від 12.00 четверга 05.10.23р. по неділю 08.10.23р. буде  припинено  водопостачання.  Ремонтні роботи складні і потребують  часу.

Світлій пам’яті Героїв-захисників

Шановні жителі Старосинявської громади! 01 жовтня 2023 року в центрі селища Стара Синява, на центральній площі, о 13.00  відбудуться  заходи  із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ- ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які  загинули  під час російсько-української війни, до Дня захисників та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та з нагоди  480-ї  річниці  Дня  селища.

Відключено водопостачання у Старій Синяві у зв’язку з проривом

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» Старосинявської селищної ради повідомляє, що вчора  ввечері сталася масштабна аварія на гілці центрального водогону, тому на невизначений термін припинено  водопостачання. Наразі проводяться ремонтні роботи.

Сьогодні буде відключено водопостачання

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» Старосинявської селищної ради повідомляє, що сьогодні 21.09. 2023 року о 19.00 буде припинено  водопостачання та відновлено завтра 22.09.2023 року у 14.00 у зв’язку із ремонтними роботами на мережі.

«Сокіл» («Джура») відбудеться на Пилявецькому полі

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради за участі освітніх закладів ліцеїв), а саме: Старосинявського ліцею ім.О.Романенка, Пасічнянського ліцею ім. І.Русого, Адампільського ліцею, Мшанецького ліцею, Пилявського ліцею, Дашковецького ліцею, Новосинявського ліцею  спільно  із  Національною Академією  Державної Прикордонної Служби  України, родиною загиблого героя Олега Ковалевського,   за сприяння  Старосинявської селищної ради проводить  22.09.2023р.  І етап Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), приурочений пам’яті Олега Ковалевського.