Оголошення ( Проекти для обговорення )

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

Завдяки сприятливим погодним умовам сільськогосподарські підприємства готуються приступити, а окремі агроформування вже приступили до проведення комплексу весняно-польових робіт. Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва, який зокрема, характеризується зростанням кількості зайнятих працівників, виконанням робіт на полях з використанням великої кількості сільськогосподарської техніки, виконанням робіт з застосуванням агрохімікатів та інших робіт з підвищеною небезпекою.

14:10 12.03.2020

Жінка на ринку праці

Майже половину клієнтів Хмельницької обласної служби зайнятості складають представниці прекрасної статі. З початку року статус безробітної отримали 8,7 тис. жінок або 46,9% від загальної кількості зареєстрованих безробітних. Забезпечено роботою 1,4 тисяч жінок, зокрема 26% - знайшли роботу в переробній промисловості, 25% - оптовій та роздрібній торгівлі, а 10,2% – у сільському, лісовому, рибному господарстві.

15:10 06.03.2020

Хмельницькі аудитори за лютий місяць 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 1,5 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за лютий місяць 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 2,1 млн гривень.

13:15 05.03.2020

Летичівське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:

Уряд прийняв постанову щодо запровадження Електронного реєстру лікарняних. Кабінет Міністрів України затвердив особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. У тестовому режимі система запрацює вже у квітні цього року.

16:08 04.03.2020

Компенсація ЄСВ за новостворені робочі місця від служби зайнятості

Що таке єдиний соціальний внесок? Хто має право на компенсацію? Які умови отримання компенсації? Давайте розберемо детальніше. Отже, єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — обов'язковий платіж роботодавця за найманого працівника до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування. Компенсація - відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого ЄСВ, сплаченого за працевлаштовану особу за направленням служби зайнятості на нове робоче місце.

14:38 03.03.2020

Комунальне підприємство Старосинявський центральний водоканал №1 повідомляє

У зв'язку з важким фінансовим станом підприємства, що склався внаслідок несвоєчасної проплати споживачами за використану воду, взяттям на облік підприємства як платника податку на додану вартість, працівники підприємства тимчасово змушені підти у відпустки без збереження заробітної плати, тому прийом громадян буде проводитись у робочі дні з 8.15 до 12.00. з 2 березня 2020 року по 16 березня 2020 року.

10:37 03.03.2020

КОРОНАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ COVID-19. Як захиститись від захворювання.

Коронавірус 2019 року або міжнародна назва COVID-19 — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

13:50 02.03.2020

Поштові перекази від Укрпошти стануть у нагоді

В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно скорочується. Зокрема за 2014-2019 роки ліквідовано понад 80 банків, а лише за 2018-2019рр. скорочено 1487 банківських структурних підрозділів. Більшість закритих відділень банків припадає на невеличкі населені пункти, де мешканці не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсій та інших соціальних виплат.

12:54 28.02.2020

Порядок розрахунку з працівниками при звільненні

Трудові відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами регулює законодавство про працю, що складається з Кодексу законів про працю України та інших актів законодавства України, прийнятих відповідно до нього.

09:07 28.02.2020