Оголошення ( Проекти для обговорення )

НЕ МОЖНА ЛОВИТИ РИБУ...

Предметом діяльності ПАТ "Хмельницькрибгосп" є вирощування рибопосадкового матеріалу, вирощування товарної риби, селекційно-племінна робота, тобто повний технологічний цикл з вирощування риби.

13:59 07.04.2020

ПРО ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОСВІДЧУЮТЬ ОСОБУ

«В період карантинних заходів, міграційна служба не застосовуватиме штрафів до іноземців та громадян України, які вчасно не переоформили свої документи»- начальник УДМС області Олег Паньков.

13:57 07.04.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНСЕЛКО АГРО" повідомляє про те, що у період з 04 квітня 2020 року по 19 квітня 2020 року товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 26, 27, 28, 31, 32, 35, 39, 34, 42, 40 розташоване в адміністративних межах Старосинявської селищної ради. Прошу жителів населенних пунктів прийняти до уваги інформацію щодо проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

16:32 02.04.2020

Старосинявський центральний водоканал №1 пропонує

Старосинявський центральний водоканал №1  виготовляє на замовлення вироби з дерева: літній душ, туалет, будка для тварин.Калькуляції  та ціни додаються.За довідками звертатися за телефоном: 096-008-66-13.

14:26 01.04.2020

Рекомендації основних санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19 в закладах торгівлі.

Керівникам закладів торгівлі, приватним підприємцям, фізичним особам-підприємцям, які є власниками закладів торгівлі.

17:39 25.03.2020

Пам’ятка про самоізоляцію Що означає самоізоляція

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими людьми, для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри. а виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном). Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте до свого сімейного лікаря

17:35 25.03.2020

Летичівське бюро правової допомоги інформує

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Летичівське бюро правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги Старосинявського району призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.

16:55 23.03.2020