До суду скеровано 52  кримінальних проваджень…( Інформація про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старосинявського району за 2019 рік)

До суду скеровано 52 кримінальних проваджень…( Інформація про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старосинявського району за 2019 рік)

Старосинявським відділом Старокостянтинівської місцевої прокуратури упродовж 2019 року вжито заходів, спрямованих на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, протидію корупції.

Загальний порядок оплати листка непрацездатності

Фонд соціального страхування України – це орган, який здійснює фінансування страхувальників для виплати матеріального забезпечення у разі захворювання застрахованих осіб або необхідності догляду за членами сім’ї. У своїй роботі Фонд керується Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності та тривалість її виплати чітко визначені статтею 22 цього Закону і діють на всій території України незалежно від введення карантину.

Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений заробіток за час лікування гострих респіраторних хвороб

У випадках встановлення лікарем закладу охорони здоров’я тимчасової непрацездатності, зокрема, при виявлені симптомів гострого респіраторного захворювання, підозрі на COVID-2019, Фонд соціального страхування України профінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка компенсує застрахованій особі втрачений за час лікування заробіток.

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

Завдяки сприятливим погодним умовам сільськогосподарські підприємства готуються приступити, а окремі агроформування вже приступили до проведення комплексу весняно-польових робіт. Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва, який зокрема, характеризується зростанням кількості зайнятих працівників, виконанням робіт на полях з використанням великої кількості сільськогосподарської техніки, виконанням робіт з застосуванням агрохімікатів та інших робіт з підвищеною небезпекою.

Жінка на ринку праці

Майже половину клієнтів Хмельницької обласної служби зайнятості складають представниці прекрасної статі. З початку року статус безробітної отримали 8,7 тис. жінок або 46,9% від загальної кількості зареєстрованих безробітних. Забезпечено роботою 1,4 тисяч жінок, зокрема 26% - знайшли роботу в переробній промисловості, 25% - оптовій та роздрібній торгівлі, а 10,2% – у сільському, лісовому, рибному господарстві.

Хмельницькі аудитори за лютий місяць 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 1,5 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за лютий місяць 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 2,1 млн гривень.

Летичівське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:

Уряд прийняв постанову щодо запровадження Електронного реєстру лікарняних. Кабінет Міністрів України затвердив особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. У тестовому режимі система запрацює вже у квітні цього року.

Компенсація ЄСВ за новостворені робочі місця від служби зайнятості

Що таке єдиний соціальний внесок? Хто має право на компенсацію? Які умови отримання компенсації? Давайте розберемо детальніше. Отже, єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — обов'язковий платіж роботодавця за найманого працівника до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування. Компенсація - відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого ЄСВ, сплаченого за працевлаштовану особу за направленням служби зайнятості на нове робоче місце.

Комунальне підприємство Старосинявський центральний водоканал №1 повідомляє

У зв'язку з важким фінансовим станом підприємства, що склався внаслідок несвоєчасної проплати споживачами за використану воду, взяттям на облік підприємства як платника податку на додану вартість, працівники підприємства тимчасово змушені підти у відпустки без збереження заробітної плати, тому прийом громадян буде проводитись у робочі дні з 8.15 до 12.00. з 2 березня 2020 року по 16 березня 2020 року.