Фото без описуШановні жителі громади! На сьогодні на території Старосинявської громади знаходиться понад 2 тисячі переселених осіб, з них – понад 500 дітей. Реєстрація переселенців ще не завершена, триває. Координаційний центр надання допомоги переселенцям при селищній раді веде співпрацю із волонтерськими центрами громади. Надано близько 20 т гуманітарної допомоги.

На сьогодні сформовано додаткові першочергові потреби тимчасово переселених осіб з дітьми: необхідно засоби гігієни (памперси різних розмірів - №1-№5; теплі дитячі речі, взуття, сухі продукти).

Хто бажає підтримати і допомогти, звертайтеся за тел. Волонтерський центр «Калина» (колишнє приміщення статистики) – 067-157-75-66 (Оксана Павлівна); 068-763-30-85 (речі, продукція, Леся Сергіївна, селищна рада).