Центр зайнятості повідомляє про перебіг карантину

Карантин вніс корективи у життя країни та діяльність усіх сфер. За період 12.03.2020 - 29.04.2020 до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 4,9 тис. осіб (з них кожен другий був звільнений з роботи під час карантину), що на 87% більше ніж у відповідному періоді 2019 року (2,6 тис.осіб).

Прохання - РОЗРАХУЙТЕСЯ ЗА ВОДОПОСТАЧАННЯ!

Шановні жителі Старосинявської громади, споживачі послуг з централізованого водопостачання та водовідведення! У зв’язку із карантинними обмеженнями, введеними урядом України з 12.03.2020, які спричинили несплату споживачами за послуги з централізованого водопостачання, комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» терпить збитки, внаслідок чого можливе від’єднання підприємства від електропостачання.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні пасічники! На території Старосинявської ОТГ ТОВ «Поділля Агропродукт» Старосинявське відділення с.Паплинці 29-30 квітня 2020 року буде проводити обробіток посівів ріпаку інсектицидом проти шкідників. Обробіток буде проводитись в нічний час.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Старосинявської громади, споживачі послуг з централізованого водопостачання та водовідведення! У зв’язку із карантинними обмеженнями, введеними урядом України з 12.03.2020, які спричинили несплату споживачами за послуги з централізованого водопостачання, комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» терпить збитки, внаслідок чого із 28.04.2020 можливе від’єднання підприємства від електропостачання.

ОБМЕЖЕНО РОБОТУ МАГАЗИНІВ

Згідно Протоколу №5 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосинявської райдержадміністрації від 16 квітня 2020 року комісія вирішила:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» регіональне управління Енселко – захід

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що у період з «20» квітня 2020 р. по «01» травня 2020 р. товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 29, 30, 31, 32, 33, 28, 27, 26 розташоване в адміністративних межах Старосинявської селищної ради, Старосинявського району, Хмельницької області. У зв’язку з наведеним, наполегливо просимо Вас, повідомити жителів населених пунктів, що входять в зазначену селищну раду, про проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

Забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за березень 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 3,8 млн гривень.

66 учасників АТО знайшли роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових завдань у роботі служби зайнятості. Протягом січня-березня 2020 року статус безробітного отримали 576 учасників АТО/ООС, забезпечено роботою – 66. Найбільше колишніх військовослужбовців легально працевлаштовано у переробній промисловості – 25,9%, у сільському, лісовому та рибному господарствах – 18,5% та державному управлінні й обороні – 14,8%.