Фото без описуШановні мешканці громади! На сьогодні на території Старосинявської територіальної громади знаходиться понад 2900 переселених осіб, з них – понад 500 дітей. Реєстрація переселенців ще не завершена, триває уточнення, задіяні працівники селищної ради, поліції та місцевого відділення військкомату. Реєстрація проводиться з метою охоплення усіх осіб різними видами допомоги.

Координаційний центр надання допомоги переселенцям при селищній раді веде співпрацю із волонтерськими центрами громади. Надано близько 70 т гуманітарної допомоги (продуктів, одяг).

КОНТАКТИ центрів допомоги при селищній раді:

звертайтеся, у центр містечка – розмістився у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря» координаційний центр при селищній раді з надання гуманітарної допомоги переселенцям (одяг для дорослих та дітей).

Контактні особи: координатори центру – Ірина, тел. 068-026-56-85; Інна, тел. 097-849-09-28.

У приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря» (вхід з площі) - центр видачі продуктів та допомоги при селищній раді – (засоби гігієни, дитяче харчування): координатор центру – Леся, тел. 068-763-30-85.

Працюємо кожного дня з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00, без вихідних.

Координаційний центр з надання

гуманітарної допомоги переселенцям