Пам’ятка про самоізоляцію Що означає самоізоляція

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими людьми, для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри. а виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном). Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте до свого сімейного лікаря

Летичівське бюро правової допомоги інформує

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Летичівське бюро правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги Старосинявського району призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.

Летичівське відділення управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ! З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Старосинявському представництві Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області в період карантину запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

Громадські роботи – додатковий заробіток

Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує спільну роботу з місцевими органами влади, роботодавцями, соціальними партнерами щодо надання додаткової соціальної підтримки безробітним шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Оперативна інформація Фонду соціального страхування

З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України повідомляємо про функціонування телеграм-каналу Фонду: t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо:

УВАГА !!!  Коронавірус!!!

УВАГА !!! Коронавірус!!!

По всій території України введено карантин!!! РЕКОМЕНДУЄМО: Максимально обмежити відвідування медичних закладів та інших людних місць!!!