Оголошення ( Проекти для обговорення )

ОГОЛОШЕННЯ!

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ "Хмельницькгаз" доводить до Вашого відома, що, в зв’язку із закінченням будівельно-монтажних робіт по встановленню та заміні відключаючих пристроїв на газопроводі середнього тиску в смт. Стара Синява 03 серпня 2020 року, буде частково відновлено газопостачання в смт. Стара Синява, по вулицях, а саме:

15:31 03.08.2020

Увага! Фотоконкурс!

Про людей, які приходять за безоплатною правовою допомогою. Про юристів, які пропускають через себе кожну життєву історію. Про право у нашому житті. Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» !!!

15:44 30.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до Вашого відома, що, в зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по заміні відключаючих пристроїв на газопроводі високого тиску в смт.Стара Синява 03 серпня 2020 року з 9:00 години буде припинено газопостачання в смт. Стара Синява, с.Уласово-Русанівка, с.Теліженці.

16:01 29.07.2020

Роз’яснення щодо здійснення Фондом соціального страхування України заходів, спрямованих на відновлення фінансування витрат на медичні та соціальні послуги для потерпілих на виробництві

З метою врегулювання на законодавчому рівні питання відновлення фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу потерпілим від нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань та застрахованим особам, передбачену Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV, але припинену на період дії карантину Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік» від 13.04.2020 № 553-IX, виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звернулась до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів і Міністерства соціальної політики України, як органу державного нагляду у сфері соціального страхування, щодо усунення встановлених обмежень.

15:21 27.07.2020

Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує надавати свої послуги у дистанційному форматі

За період карантину з 12.03.2020 року по 16.07.2020 року звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 12,2 тис. осіб, що в 1,9 рази більше ніж у відповідному періоді 2019 року (6,5 тис. осіб). З них: 54% - це жінки, 34% - молодь віком до 35 р., 11% - особи з додатковими гарантіями у сприянні працевлаштуванню. З загальної чисельності осіб, які отримали статус безробітного, 64% (7825 осіб) були звільнені з роботи під час карантину: за ст.36 – 6408 осіб (82%), ст.38 – 520 осіб (7%), ст.40 – 492 особи (6%), демобілізовані – 36 осіб, скасували держ. реєстрацію ФОП – 157 осіб, ст. 846 (ЦПХ) – 92 особи. Майже 51% звільнених з роботи під час карантину мали трудовий стаж більше 10 років.

16:00 21.07.2020

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Відбулася робоча зустріч заступника голови Старосинявської селищної ради Світлани Лакусти з головним спеціалістом відділу “Летичівське бюро правової допомоги” Хмельницького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Куцоконь.

14:12 21.07.2020

Аудитори Хмельниччини ведуть боротьбу із порушниками фінансового законодавства в регіоні

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж шести місяців 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 23,4 млн гривень.

12:51 20.07.2020

На замітку роботодавцю закладу охорони здоров'я

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОКРОКОВИЙ ПОРЯДОК ДІЙ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я У РАЗІ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 МЕДИЧНИХ ТА ІНШИХ ПРАЦІВНИІВ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОНАННЯМ ПРОФЕСІЙНИХ ОБОВ’ЯЗКІВ В УМОВАХ ПІДВИЩЕНОГО РИЗИКУ ЗАРАЖЕННЯ НА COVID-19

15:43 13.07.2020