ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Дата: 19.04.2019 08:54

Із селищного бюджету на розвиток медицини у 2018 році спрямовано більше 7,7 мільйона гривень, разом із медичною субвенцією на фінансування галузі направлено 27 млн. 778 тис. грн.

За 2018 у КП «Старосинявська центральна районна лікарня» додатково проведені поточні ремонти у відділеннях ЦРЛ на суму – 81 тис. грн. Проведено ремонт та укладена плитка на сходах центрального корпусу. З метою здійснення комплексу заходів щодо підвищення рівня забезпечення населення медичною допомогою та лікарськими засобами в сільській місцевості та вдосконалення системи профілактичних медичних оглядів в ЦРЛ створена бригада лікарів-спеціалістів, яка виїжджала в села району для надання медичної допомоги жителям села. За 2018 р. здійснено більше 40 виїздів лікарів ЦРЛ разом з бригадою лікарів КНП «Старосинявського ЦПМСД».

Для забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення використано 170 500 грн. Для надання невідкладної медичної допомоги сільським жителям виділено 94 600 грн.

Депутатами підтримано програму розвитку КНП «Старосинявський ЦПМСД» на 2018 рік, на яку виділено 2 млн. 546 тис. грн. та програму розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2016-2018 роки на суму 75 тис. грн.

З метою покращення матеріально-технічної бази КНП «Старосинявського ЦПМСД» за рахунок коштів селищного бюджету закуплено медичного обладнання на суму 89 042 грн., електрокардіограф «Біомед» ВЕ300 вартістю 20 580 грн. (за кошти обласного бюджету). Придбано комп’ютери і принтери на загальну суму 115 000 грн.

Селищною радою направлено співфінансування в сумі 78 282 грн. для придбання нового автомобіля швидкої «Renault Duster» для кращого обслуговування сільського населення - на Пилявську амбулаторію, виділено кошти на його реєстрацію і збір під час набуття права власності – 32 тис. грн. загальна вартість автомобіля 578 282 грн., з державного бюджету виділено 500 тис. грн.

У Пасічнянській амбулаторії відновлено належний тепловий режим – встановлено котли на суму 38 тис. грн.; на виготовлення технічної документації на Пасічнянську амбулаторії та ФАПи, які опалюються газом, використано 108 тис. грн.