БУДІВНИЦТВО

Дата: 19.04.2019 08:59

За 2018 рік здано в експлуатацію 7 об’єктів будівництва. Проведено та побудовано мережі водопостачання в селах громади: с. Йосипівка, с. Бабине, перша черга - с. Харківці с. Ожарівка, с. Пишки; друга черга - с. Лисанівці с. Іванківці, загальною протяжністю 32,7 км. на загальну суму 9 млн. 979 тис. грн. За три роки селищною радою побудовано 92 км. водопровідних мереж.

Проведено поточні ремонти 9 свердловин у селах: Лисанівці, Харківці, Бабине, Паплинці (2 шт.), Йосипівка, Цимбалівка, Іванківці та здійснено поточний ремонт каптажу, артсвердловини із встановленням частотних перетворювачів (смт. Стара Синява) й упорядковано санітарно-охоронні зони навколо них. Під’єднано артезіанські свердловини сіл Пасічна, Гречана до водопроводу.

У 2018 році на реалізацію програми освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2016-2018 роки освоєно 664 тис. грн., побудовано 10 км. ліній електропередач, встановлено 130 ліхтарів. За період дії програми на території громади побудовано більше 42 км. ліній електропередач, встановлено 500 світлоточок.